wyj2017loga

Zapraszamy do skorzystania z oferty przeprowadzenia efektownego, łatwego w organizacji, atrakcyjnegotaniego i naukowego wyjazdu do Państwa szkoły, składającego się z warsztatów uczniowskich (własnoręcznego eksperymentowania) oraz pokazu efektownych doświadczeń.

Całość dotyczy wszystkich etapów edukacyjnych (szkoła podstawowa 1-3, 4-5 oraz 6-8, szkoła ponadpodstawowa). Celem ułatwienia odnalezienia się we wszystkim zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

wyj2017logo

Po stronie Nauczyciela:

 • zebranie uczniów i poinformowanie dyrekcji, 
 • wybranie tematyki dnia (efektowny, kierunkowy i inne),
 • organizacja sal i pomieszczeń w szkole,
 • radość z organizacji wspaniałego święta :)

Po naszej stronie:

 • zapewnienie niezbędnego sprzętu i odczynników,
 • przeprowadzenie zajęć naukowych efektownych i z humorem,
 • dostosowanie się do wymogów szkoły (nietypowe potrzeby),
 • zadbanie o aktualne „OC firmy”,
 • przywiezienie wszystkiego do wskazanej szkoły!

Prosimy o wybranie stosownego etapu edukacyjnego, spośród wskazanych poniżej szkół:

w12017
w22017
w32017
w42017

 

Poniżej oferta specjalnego, 2-dniowego kursu maturalnego


Galeria zdjęć

Od 2010 roku wszystkie zdjęcia znajdziesz na facebook’u – www.facebook.com/centrumssc

36 Comments

 • Chciałabym Was zaprosić do mnie do szkoły, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 (budowlanka) w Inowrocławiu, abyście dali pokaz w malej skali moim uczniom we wrześniu lub październiku, a następnie zobaczylibyśmy wspólnie co i jak dalej. Proszę o kontakt i uwzględnienie mnie w swoich planach. Pozdrawiam Was i p.dr Kozubskiego.

 • Małgorzata

  Witam
  Bardzo proszę o informacje czy byłby możliwy Wasz przyjazd do Gimnazjum w Manowie ( woj. Zachodniopomorskie, powiat Koszalin). Proszę o obliczenie kosztów i bliższe informacje, ponieważ bylibysmy bardzo zainteresowani.
  Pozdrawiam
  Kotowska Małgorzata

 • Magda

  Chciałabym skorzystać z oferty i zaprasić Was do Gimnazjum nr 1 w Braniewie. Jeżeli można, ja również proszę o podanie kosztów takiego spotkania.

 • Aldona

  Chciałabym skorzystać z oferty i zaprosić Was do Liceum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy w drugiej połowie października.Proszę o podanie kosztów takiego spotkania.Uczestniczyłam w warsztatach dla nauczycieli Chemii w Małej Skali i tam p.dr Kazubski wspomniał nazwę firmy, z której kupujecie pipety Pasteura.Chciałabym je zakupić dla swojej szkoły i jeśli można to proszę o podanie mi nazwy firmy i kontaktu z nią. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Jolanta

  Bardzo rposzę o informacjeczy byłby możliwy wasz przyjazd do Publicznego Gimnazjum w Strachówce powiat wołomiński wojewódź…two mazowieckie,Proszę o obliczenie kosztów i bliższe informacje o wolnych terminach ponieważ jesteśmy bardzo zainteresowani Pozdrawiam

 • Dorota Kocjan

  Dzień dobry! Bardzo prosimy o przesłanie bardziej szczegółowych informacji dotyczących przygotowanych przez Państwa warsztatów
  ( liczebność poszczególnych grup uczniów,wstępnie skalkulowane koszty, wolne terminy). Pracujemy w I liceum Ogólnokształcącym w Bochni, województwo małopolskie. Pozdrawiamy bardzo serdecznie.
  Dorota Kocjan, Ewa Kawula

 • Agnieszka

  Chciałabym zorganizować warsztaty w Publicznym Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim. bardzo proszę o szczegółowe informacje dotyczące liczebności grup, kosztów jak i terminu. Pozdrawiam

 • Bożena Bąk

  Dzień dobry! Chciałabym skorzystać z oferty i zaprosić Was do ZS im. J. Kochanowskiego w Częstochowie(LO,technikum handlowe i ekonomiczne). Proszę o informacje dotyczące liczebności grup, kosztów i terminu (najchętniej październik/listopad).Pozdrawiam.

 • Irena Hanowska

  Witam serdecznie! Chcielibyśmy zaprosić Was z ciekawą lekcją-pokazem dla uczniów klas IV-VI. W pażdzierniku obchodzimy Święto Szkoły im. Marii Curie-Skłodowskiej.Czy istnieje taka możliwość i jaki jest koszt. A może zaproponujecie nam jeszcze inną formę? Chcemy to robić dla szerszego grona na szczeblu powiatowym.
  Pozdrawiam
  Irena Hanowska

 • Jolanta Zawadzka

  Dzień dobry, jestem nauczycielką chemii z Giżycka. Uczestniczyłam w ostaniej Szkole Dydaktyków Chemii w Boszkowie.Uczestniczylam w zajeciach organizowanych przez was.
  8 – 9 PAŻDZIERNIKA BĘDĘ Z KLASAMI BIOLOGICZNO – CHEMICZNYMI W TORUNIU!
  Moje pytanie jest takie: czy może jest możliwośc przygotowania warsztatów dla młodzieży u Was? Proponowaliście wyjazdowe spotkania, tak się złożyło, że będziemy w Toruniu!Proszę o w miarę szybką odpowiedź, czasu zostalo niewiele.Z poważaniem: Jolanta Zawadzka, II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku

 • Dzień dobry,
  W nawiązaniu do Państwa oferty uprzejmie proszę o odpowiedź na pytanie :
  „Czy w dniu 13 listopada 2009 ok. godziny 12.oo jest możliwe przeprowadzenie warsztatów dla uczniów pierwszej klasy gimnazjum?
  Z poważaniem
  Urszula Kieler – Dyrektor I Prywatnego Gimnazjum

 • Urszula Biesiada

  Dzień dobry! jestem nauczycielką chemii z Ostrowa Wielkopolskiego. Uczestniczyłam w ostatniej Szkole Dydaktyki Chemii w Boszkowie . Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Was. W dniu 28 i 30 kwietnia 2010 roku będę z klasą biologiczno- chemiczną w Toruniu. Czy byłaby możliwość zorganizowania u Państwa warsztatów dla uczniów w którymś z tych dni. Z poważaniem

  Urszula Biesiada

 • Magda

  Witam serdecznie. Chciałabym dowiedzieć się, czy zechcieliby Państwo przyjechać do gimnazjum nr 1 w Braniewie. Mam cztery klasy chętne do wzięcia udziału w zajęciach i pokazie oraz kolejne trzy klasy do udziału w samym pokazie. Serdecznie zapraszam w dogodnym dla Państwa terminie. Pozdrawiam

 • Alicja Szczepańska

  Czy jest szansa zaproszenia Panstwa na spotkanie z uczniami jescze w tym roku szkolnym? Publiczne Gimnazjum w Sławkowie. Czy można podać orientacyjne ceny?
  Alicja Szczepańska

 • Katarzyna Drabińska

  Witam
  Jestm zainteresowana Państwa ofertą. Proszę o podanie biższych szczegółów i kosztów .
  II LO Rumia

 • Małgorzata

  Witam serdecznie.Chciałabym skorzystać z Państwa oferty i przyjechać do Torunia z grupą uczniów (10 -12 osób,) na warsztaty. Najchętniej sobota (6 lub 13luty).Pozdrawiam i proszę o kontakt.

  Małgorzata Młodzik – Szalkowska
  Gimnazjum im.Polskich Noblistów w Więcborku

 • Izabela kotlarz

  Witam!
  Chciałabym skorzystać z Państwa oferty i zaprosić do gimnazjum w Wicku( koło Łeby). Czy możliwe byłoby zorganizowanie zajęć w sobotę? Ilu uczniów maksymalnie może w takim spotkaniu uczestniczyć i jakie są koszty? Pozdrawiam- Izabela Kotlarz

 • Emilia Bykowska

  Bardzo proszę o informacje czy byłby możliwy Wasz przyjazd do ZS w Kłobi powiat włocławski gmina Lubraniec,Proszę o obliczenie kosztów i bliższe informacje o wolnych terminach ponieważ jesteśmy bardzo zainteresowani uczniowie Publicznego Gimnazjum i PSP kl IV-VI (lekcje z pokazem. Pozdrawiam

 • Sylwia Sexton

  Witam serdecznie,
  Ja także jestem zainteresowana Waszą ofertą i bardzo proszę o podanie bliższych danych i kosztów.
  Gimnazjum nr 4 i Zespół Szkół Informatycznych, Słupsk

 • Agata Zięba-Warcholak

  Witam,
  W kwietniu brałam udział w konferencji z Państwa pokazami w Rzeszowie. Po powrocie podzieliłam się wrażeniami z moim dyrektorem i uznaliśmy, że dla naszych uczniów wielką zachętą do nauki chemii byłaby możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez Państwa warsztatach.
  Proszę o informację, czy możemy zaprosić Państwa do naszej szkoły – jest to I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu oraz korzystające z tego samego budynku Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO.
  Czy możemy się już umówić na wrzesień/październik?
  Liczba uczniów w klasach biol-chem to 6 oddziałów po 30 osób, a liczba gimnazjalistów to 6 oddziałów po 24 uczniów. Jak proponujecie Państwo zaplanować warsztaty? Chcielibyśmy, aby dla licealistów były to nie tylko pokazy, ale także zajęcia laboratoryjne.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Agata Zięba-Warcholak

 • Witam
  Bardzo proszę o informacje czy byłby możliwy Wasz przyjazd do Gimnazjum w Rościzewie woj.mazowieckie i przeprowadzenie warsztatów dla uczniów klas trzecich i drugich. Proszę o obliczenie kosztów i bliższe informacje o wolnych terminach, ponieważ bylibysmy bardzo zainteresowani.Chcielibyśmy również przyjechać do Was:Czy istnieje mozliwość przygotowania warsztatów dla młodzieży?Czy są wolne terminy?Chciałabym również wziąć udział w warsztatach organizowanych dla nauczycieli.Czy istnieje taka możliwiść?Prosze o szczegóły.
  Pozdrawiam
  Anna Łubińska

 • Jolanta Lewandowska

  Dzien dobry. Chciałabym zapytać się czy w roku szkolnym 2010/11 również będą Państwo organizowali zajęcia „chemia w małej skali”. jeśli tak to byłabym zaiteresowana udziałem moich uczniów w takich warsztatach. jestem nauczycielem chemii w Zespole Szkół ponadgimnazjalnym w Aleksandrowie Kuj. Proszę o podanie więcej szczegułów i kosztów. Pozdrawiam.

 • Danuta Borek

  Chciałabym zorganizować warsztaty w II LO w Szczecinie dla 10 klas po ok. 30 osób z pokazem. Proszę o przesłanie proponowanych terminów, przykładu organizacji warsztatów i kosztów.
  Pozdrawiam Danuta Borek

Comments are closed.