Lista zakwalifikowanych osób z podziałem na grupy

Grupa nr 1 – Wtorek godz. 16.00

Magdalena Sicińska
Emilia Kubik
Aleksandra Sobocińska
Marta Rożeńska
Kinga Kolasa
Patrycka Bejgier
Ilona Kuczkowska
Karolina Warnel
Karolina Szarszewska
Kinga Meller
Marta Noworacka
Michał Żółtowski
Piotr Gróźlewski
Alicja Bukowska
Anna Dybowska
Paulina Rumowska
Iza Polakowska
Natalia Wyrobek
Paula Perez
Anna Olkowska
Bartosz Kmiciek
Marta Kiżewska
Agata Wołk
Tomasz Jankowski
Lena Elwertowska
Katarzyna Krychowiak
Karolina Żółtewicz
Katarzyna Żakowska
Anna Przybysz
Anna Błajda
Julia Kuczwaiska
Patrycja Witkowska
Mateusz Burdach
Monika Chomicz
Agnieszka Siuta

Grupa nr 2 – Czwartek godz. 18:00

Karolina Falkowska
Filip Wesołowski
Marta Żywiecka
Monika Rygielska
Mateusz Kosicki
Mateusz Tomaszewski
Michał Rumiński
Paweł Ogrodowski
Magdalena Gawrońska
Anna Wilińska
Paweł Krawczyk
Sylwia Michalska
Anna Adamczyk
Maria Postek
Justyna Falęcikowska
Katarzyna Pilarska
Joanna Gliszczyńska
Kacper Pruss
Monika Górecka
Sylwia Żujewska
Zuzanna Duda
Katarzyna Drewniak
Joanna Grabowska
Adrianna Welenc
Mateusz Jasiński
Przemysław Gorgolewski
Adrianna Rogucka
Agata Horyza
Paulina Gołębiewska
Joanna Borucka
Klaudia Makowska
Karolina Waniek
Michel Malinowski
Adrianna Rojek

Grupy nr 3, 4 i 5 – Sobota godz. 10:00

Jan Rosa
Stanisław Rosa
Krzysztof Rosa
Amadeusz Grabiec
Tomasz Grabiec
Joanna Rudzka
Maja Kopczyńska
Marta Tylicka
Justyna Homenda
Martyna Ślebioda
Kamila Janowska
Marcin Górecki
Marta Szczucka
Igna Syrwus
Joanna Kowalska
Anna Wójcicka
Mateusz Kaniewski
Michał Górecki
Maja Klinkiewicz
Marta Klinkiewicz
Paulina Bunicka
Joanna Krzywania
Natalia Kozłowska
Astrida Rafińska
Olga Świerczyńska
Justyna Kurzawa
Dominika Morawska
Joanna Szachta
Daria Zyskowska
Marta Śmietańska
Karol Piątkowski
Sandra Banaszewska
Justyna Kowalewska
Aleksandra Wojtowicz
Magdalena Kownacka
Dominika Chmielewska
Dominika Skinder
Małgorzata Siuwolska
Katarzyna Anusiak
Marta Grabowska
Filip Łoboduński
Marta Doga
Michał Labuda
Natalia Koltowska
Monika Chwiałkowska
Marta Fordońska
Katarzyna Zasada
Teresa Nappi
Aleksandra Grabowska
Kaja Marchlewska
Anna Gąsiennica-Daniel
Joanna Jaranowska
Joanna Kozińska
Agnieszka Tessar
Michalina Krężnik
Ewelina Szumańska
Natalia Kowal
Marta Komeczka
Marta Rudnicka
Artur Świeżawski
Aleksandra Gawrysiak
Dorota Martuś
Malwina Dobracka
Natalia Antkowiak
Ewelina Kwolek
Anna Jagielska
Agnieszka Wilczyńska
Paulina Wyżykowska
Patrycja Król
Michalina Topolewska
Sławomir Trzpil
Sabina Schübert
Jan Kuligowski
Joanna Stachnik
Oliwia Cyranowicz
Karolina Wawrzyniec
Wiktoria Żurawska
Joanna Zielska.

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.