certyfikaty z II edycji

Dziękujemy wszystkim za udział w kursie!

Przygotowaliśmy dla Państwa wersję do teczki (czarno-białą) oraz barwną pamiątkę osobistą.

Jak pobrać certyfikat?

  1. Na umieszczonej poniżej liście (alfabetycznej według IMIENIA) należy znaleźć swoją nazwę pliku, np. Adela Wenta to „e_2”
  2. Wchodzimy pod ten link i ściągamy odnaleziony plik (wersja czarno-biała) https://drive.google.com/drive/folders/1SbwRF2YFxcrXdsyvFZdY_1p20D9w74SK?usp=sharing
  3. Wchodzimy pod ten link i ściągamy odnaleziony plik (wersja kolorowa) https://drive.google.com/drive/folders/1KW4hRVHKSGkPzmAVtkUWfp5pYCICgR8r?usp=sharing

Pliki certyfikatów można zarówno wydrukować jak i pobrać na swój komputer – to PDFy :)

Adam Lasek E_1
Adela Wenta E_2
Agata Chałupa E_3
Agnieszka Arendarczyk E_4
Agnieszka Flisek E_5
Agnieszka Herduś-Rodzik E_6
Agnieszka Janczura E_7
Agnieszka Kalandyk E_8
Agnieszka Kalemba E_9
Agnieszka Kapała E_10
Agnieszka Kowalczyk E_11
Agnieszka Lubak E_12
Agnieszka Wojciechowska-Gertig E_13
Aleksandra Kubiec E_14
Aleksandra Skoczeń E_15
Alicja Lewicka E_16
Aneta Kapusta E_17
Aneta Nodzewska E_18
Aneta Patrzałek E_19
Aneta Wilczewska E_20
Aneta Zowada E_21
Anna Brewko E_22
Anna Chabowska E_23
Anna Czernecka E_24
Anna Grzegorzak E_25
Anna Kazura E_26
Anna Kędzierska-Fidler E_27
Anna Krutul E_28
Anna Lorenc E_29
Anna Mieczkowska E_30
Anna Możejko E_31
Anna Pinkawa E_32
Anna Rzyman E_33
Anna Smolar E_34
Anna Zwolińska E_35
Arleta Walenda E_36
Barbara Kalinowska E_37
Barbara Kowalczyk E_38
Beata Iłczyk-Kroworz E_39
Beata Jankowska E_40
Beata Jaromin E_41
Beata Kałwak E_42
Beata Maciej E_43
Beata Zajkowska E_44
Beata Ziółkowska E_45
Bożena Balwińska E_46
Bożena Szymanowicz E_47
Danuta Chorążyczewska E_48
Dominik Kosiński E_49
Dominika Kowalska E_50
Dorota Andraka E_51
Dorota Zaręba E_52
Edyta Góźdź-Chyc E_53
Edyta Sielawa E_54
Emilia Grzęda E_55
Ewa Dąbrowska E_56
Ewa Pawlik E_57
Ewelina Dziubakiewicz-Skowrońska E_58
Grażyna Łuczak-Stempniak E_59
Hanna Funka E_60
Hanna Jakubiak E_61
Honorata Kurzawa E_62
Ilona Partyka E_63
Iwona Boroń E_64
Iwona Dziuda E_65
Iwona Gronczewska E_66
Iwona Sergiel E_67
Izabela Pora E_68
Joanna Grygorowicz E_69
Joanna Kowaluk E_70
Joanna Lemańska E_71
Joanna Piłat E_72
Joanna Sędzik E_73
Joanna Szymkowiak E_74
Joanna Zarębska E_75
Jolanta Kamińska E_76
Jolanta Stegienka E_77
Justyna Nowak-Wieszyńska E_78
Kamila Kabatc E_79
Karolina Drzewiecka E_80
Karolina Jakubowska E_81
Karolina Miniszewska E_82
Karolina Mrozek E_83
Karolina Śnieg E_84
Katarzyna Cichała-Kamrowska E_85
Katarzyna Nowakowska E_86
Katarzyna Olek E_87
Katarzyna Porębska-Piekara E_88
Katarzyna Rakoczy E_89
Katarzyna Widera E_90
Katarzyna Zając E_91
Kinga Puchan E_92
Klaudia Sobocińska E_93
Krystyna Baryczka E_94
Krystyna Raczyńska vel Wasiluk E_95
Lilianna Lewandowska E_96
Magdalena Bajerowicz E_97
Magdalena Frąckiewicz-Łuczaj E_98
Magdalena Kołtun E_99
Magdalena Świgoń E_100
Małgorzata Kalbarczyk E_101
Małgorzata Łabęcka E_102
Małgorzata Walczak E_103
Maria Trukan E_104
Maria Zwolicka E_105
Mariola Jasińska E_106
Marta Adamska E_107
Marta Gawlak E_108
Marzena Miętkiewicz E_109
Michał Staszczyk E_110
Monika Kuszyńska E_111
Monika Sokół E_112
Monika Twardowska-Święs E_113
Monika Walczak-Stańkowska E_114
Patrycja Źrebiec E_115
Paulina Kosińska E_116
Paulina Ługowska E_117
Paulina Morawska E_118
Renata Sułek E_119
Sławomira Jetke E_120
Sylwia Zelek-Pogudz E_121
Sylwia Zimmermann E_122
Teresa Włodarczyk E_123
Wioletta Sypek E_124
Żaneta Samul E_125
Komentarze są zamknięte