baner strona lato 2021

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w letnim kursie Nauczycieli!

W wakacje 2021 r. przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy kurs pełen ciekawych eksperymentów!

PROJEKTUJ z głową
eksperyment w kształceniu przyrodniczym każdego etapu

nauczyciele chemii, przyrody, biologii i przedmiotów przyrodniczych

kliknij poniższy przycisk jeśli jesteś Uczestnikiem

Kopia guzik formularz

Pytania?

Wszystkim sprawami organizacyjnymi zajmują się Łukasz Sporny i Piotr Wróblewski z ramienia Centrum Chemii w Małej Skali (kontakt@centrumchemii.torun.pl)tel. 793-597-492.

2letni2021

Hasła kursu w roku pandemii

Atmosfera, eksperymenty, doświadczenia przez ekran, interakcja, panele dyskusyjne, nauczycielu – twój głos się liczy, jak znaleźć równowagę, odczynniki z apteki, escaperoomy, hybrydowo w szkole, krystalizacja z domowych odczynników, sketchnotki – nie tylko w książkach i notatnikach, TIK ale… praktyczny, wspólne wieczory, projekty długo i średnioterminowe, mała skala jakiej nie znacie, „ekotriki” dla każdego, rady w projektowaniu doświadczeń szkolnych, bogata paczka dla każdego, razem znaczy więcej, IBSE ma moc, fizyka okiem ambasadora, flora okiem biologa.

6letni2021

Prelegenci i zagadnienia poruszane podczas kursu

3letni2021

4letni2021

5letni2021

i kto wie… kto jeszcze :)

Kurs kierowany jest do wszystkich zainteresowanych nauczycieli chemii, biologii i przedmiotów przyrodniczych, uczących na różnych poziomach edukacyjnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę praktyczną i uzyskać większą efektywność nauczania. Materiały kursowe przeznaczone są wyłącznie dla Uczestników i mogą być wykorzystane tylko w pracy z uczniem. 

Doświadczenie wielu edycji pokazało, że przygotowane pomysły znajdują zastosowanie podczas lekcji i zajęć kółek zarówno w szkole średniej (ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej) oraz szkole podstawowej. Z ankiet ewaluacyjnych wynikała również konieczność działania interdyscyplinarnego (stąd zapraszamy przyrodników).

7letni2021

Stały koszt dla wszystkich! Ze względu na sposób prowadzenia (online), wprowadziliśmy jednakową, stałą końcową kwotę 500 zł dla indywidualnego uczestnika. Posiadamy statut jednostki oraz wszystkie uprawnienia do wystawiania faktur, rozliczanych czy to przez osoby indywidualne czy przez płatnika (szkołę, gminę itp.). Kliknij aby otworzyć statut

statut Centrum

8letni2021