Klub Młodego Naukowca

wyjątkowe CYKLE zajęć AKADEMICKICH dla najmłodszych!
Zapraszamy do współpracy Nauczycieli Szkół Podstawowych i Przedszkoli.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Nauczycieli do współpracy i organizacji stałych zajęć dla Twoich uczniów. Zajęcia to spotkania cykliczne, warsztatowe. Podczas godzinnych spotkań, uczniowie wyposażeni w fartuch, gogle i karty pracy własnoręcznie wykonują doświadczenia. Opiekę merytoryczną nad zajęciami stałymi prowadzi Piotr Wróblewski. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt.

kmno42012a

Całość stanowi doskonałą propozycję całorocznych zajęć „koła zainteresowań”,
które pomożemy Państwu zorganizować najlepiej jak potrafimy!

Nasi stali Współpracownicy

wspolpracprzed

  • Czym jest taki klub: Jest to elitarne miejsce, przeznaczone dla uczniów przedszkoli i szkół podstawowych, w którym rodzą się przyszli lekarze, farmaceuci, chemicy i inni.
  • Do kogo kierowany: do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.
  • Jak się zapisać: Zainteresowani Nauczyciele indywidualnie zgłaszają się do nas i z nimi doprecyzowujemy tematykę, dostosowujemy terminy i ustalamy szczegóły.
  • Koszt uczestnictwa jednej osoby w jednym spotkaniu: 10 zł.
  • Miejsce zajęć: Centrum Chemii w Małej Skali, Toruń, ul. Browarna 4.

kmno1a

Plany spotkań

Przygotowaliśmy dla Państwa DWA kursy, z których każdy składa się z DZIESIĘCIU spotkań.

 

Galeria zdjęć Klubu Młodego Noblisty (lata 2011-2015) na facebook

www.facebook.com/centrumssc

kmno4a2

Galeria zdjęć Klubu Młodego Naukowca (2010-2013) na facebook
www.facebook.com/centrumssc

Kilka słów o kursach

Dowolnie wybrane zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi z elementami pokazowymi w oparciu o aktywne techniki pracy. Uczestniczące klasy mają okazję samodzielnie wykonywać bezpieczne i proste doświadczenia pod czujnym okiem prowadzących. Ponadto, dbając o dobro najmłodszych, prawidłowy rozwój ich wyobraźni, a także kształtowanie odpowiednich umiejętności, celem programu jest rozbudzanie ciekawości przyrodniczej oraz wyposażenie dzieci w wiedzę umożliwiającą poznanie otaczającego ich świata. Każde ze spotkań zostało starannie przygotowane tak, aby uczestnik oprócz uśmiechu na twarzy wyniósł ze sobą większy bagaż doświadczeń, pomysłów, obserwacji badawczych i nowych spostrzeżeń.

kmno4a3

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, wahasz się, może lepiej zaprosić nas na przeprowadzenie zajęć u Państwa w szkole? Zainteresowanych Nauczycieli zapraszamy do kliknięcia poniższego banera.

logosp

Komentarze są zamknięte