Kierunek zamawiany CHEMIA, projekt ZUCH UMK

nap

Pracownicy Centrum Chemii w Małej Skali w ramach projektu ZUCH UMK zajmują się promocją kierunku zamawianego CHEMIA na UMK w Toruniu. W ramach tego przez 3 lata (licząc od 2010r.) organizowane są spotkania z uczniami zarówno w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i wizyty uczniów (zorganizowanych grup) na Wydziale Chemii UMK w Toruniu.

Nauczycielu! Odwiedź nas z grupą uczniów już dzisiaj!!! Koniecznie zadzwoń, więcej informacji pod numerem telefonu – 781-958-478 (Łukasz Sporny)

kap_ludz3

Kilka informacji o projekcie

Dlaczego warto studiować CHEMIĘ na UMK? Nie zapomnij, że jest to kierunek zamawiany, co miesiąc, przez całe studia odbierasz 1000 zł stypendium! Dodatkowo możesz otrzymać stypendium socjalne, naukowe oraz za inne wybitne osiągnięcia. Dofinansujemy Twoje praktyki – w końcu możesz wybrać miejsce, które rozwinie Twoje zainteresowania i niekoniecznie jest blisko miejsca zamieszania. Ponadto oferujemy Ci jeden z najnowocześniejszych kierunków kształcenia. Co więcej? Zajęcia dodatkowe (zupełnie darmowy kurs) języka angielskiego. Ponadto zajęcia wyrównawcze/wspomagające z CHEMII, MATEMATYKI i INFORMATYKI. Dlaczego my? Tylko u nas masz do wyboru aż tyle specjalności! Rozwijaj się i zgarniaj sporo pieniędzy!

List dziekana Wydziału Chemii UMK do kandydatów na studia (kliknij aby przeczytać)
Ulotka promująca studiowanie na Wydziale Chemii UMK – „strona 1” oraz „strona 2
Strona Internetowa promująca projekt (kliknij aby przejść do strony)
Krótka rozmowa z dziekanem Wydziału Chemii UMK – video (kliknij aby obejrzeć)
Film o Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu – dlaczego warto? (kliknij aby obejrzeć)
Dlaczego studia w Toruniu – film video promujący miasto Toruń (klilnij aby obejrzeć)

banernastrone

Galeria zdjęć ze spotkań promujących studiowanie na Wydziale Chemii UMK w Toruniu

 

Komentarze są zamknięte