Zajęcia z maturzystami – CHEMIA

logo

CHEMIA rok szkolny 2013/2014 ZAPISY JUŻ RUSZYŁY!!!

Szanowni Państwo zapisy na kurs maturalny na roku szkolny 2013/2014 już ruszyły!

Spotkanie organizacyjne odbędzie się

26 października 2013r. godzina 13.00

w:

Centrum Chemii w Małej Skali

ul. Prosta 19 (sala II piętro)

W trakcie spotkania ustalone zostaną terminy oraz godziny zajęć.

Tegoroczny koszt uczestnictwa jest tańszy niż korepetycje 20zł / spotkanie (2h).

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy do 23.10.2013r.

maturzysci@e-chemia.nazwa.pl

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt w sprawie kursów maturalnych: e-chemia@umk.pl

Więcej informacji o bieżącym kursie – specjalny serwis maturalny
http://e-chemia.nazwa.pl/kursy/

CHEMIA rok szkolny 2012/2013 już za Nami!

Centrum Chemii w Małej Skali w partnerstwie z Wydziałem Chemii UMK w Toruniu organizuje, podobnie jak w ubiegłych latach, zajęcia przygotowujące do matury z chemii, tym razem pod hasłem

„Zdaj z nami maturę na 100%”

Program tegorocznego kursu ułożony został przez Kierownika Pracowni Dydaktyki Chemii dr Aleksandra Kazubskiego (egzaminatora maturalnego z chemii). Aktualnie cykl spotkań składa się z ciekawych zajęć laboratoryjnych oraz zupełnej nowości – seminariów ćwiczeniowych.

Zajęcia 2-godzinne, raz w tygodniu (dzień do wyboru od poniedziałku do soboty) ĆWICZENIA-LABORATORIUM oraz ZAJĘCIA SEMINARYJNE i 1-godzinne KONSULTACJE, raz w tygodniu.

Propozycja spotkań:

Tak, więc uczeń Państwa szkoły tygodniowo zyska 2 godziny dydaktyczne praktycznej chemii i 1 godzinę konsultacji. Jak dowiodły przeprowadzone przez nas badania losów kursantów, czynny uczestnik jest w stanie dzięki swojej pracy uzyskać wynik ponad 80% z matury rozszerzonej z chemii.

Tegoroczne grupy zajęciowe:

PONIEDZIAŁEK 15:30 – grupa I PIĄTEK 16:30 – grupa II SOBOTA 11:00 – grupa III

Konsultacje:

PONIEDZIAŁEK, SOBOTA (PO ZAJĘCIACH)

Tegoroczny koszt uczestnictwa jest tańszy niż korepetycje – 15 zł / tydzień (2h zajęć + 1h konsultacji). Cena ta nie zmienia się już trzeci rok.

Miejsce prowadzenia zajęć: Centrum Chemii w Małej Skali, ul. Prosta 19 (II piętro, domofon: Centrum Nauki).

Na zajęcia można dopisać się w każdym momencie: e-chemia@umk.pl w tytule: „maturzyści”, w mailu prosimy podać imiona i nazwiska zainteresowanych uczniów oraz nazwę szkoły. Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy pod numerem tel. 793-597-492 (mgr Łukasz Sporny).

2

Prowadzący zajęcia: dr Aleksander Kazubski, mgr Dominika Panek, mgr Łukasz Sporny, mgr Piotr Wróblewski, P.T. Emilia Dobrowolska.

  1. Kasia
    Grudzień 2nd, 2012 at 23:29 | #1

    Doktorze Kazubski! W 2010 roku pisałam maturę rozszerzoną z chemii. Mając ledwo 4 z podstawy w liceum, będąc na profilu europejskim, wbrew wściekłości nauczycielki (była pewna że nie zdam – phi :P), podjęłam się nauki od października 2009. Materiał robiłam systematycznie aczkolwiek powoli i bez przekonania, ale prawdziwego kopa dał mi Pana wykład na początku spotkań i wzór nad wzory który pamiętam do dziś (i jako studentka medycyny muszę przypominać sobie o tym codziennie… ) sukces = iq x praca do potęgi. Było to dla mnie objawieniem, dlaczego pomimo dużego potencjału nie mam wyników – nie pracowałam! Same ćwiczenia były już trochę innym spojrzeniem, głównie uczyłam się swoim sposobem wszystkiego po kolei, (licząc m.in maniakalnie wszystkie zadania z Pazdro). Na maturze otrzymałam 98% (na początku byłam trochę zawiedziona – miała być stówa, ale studia szybko wyleczyły mnie z wygórowanych ambicji :D) Dziękuję za Pana energię i motywację! A ten wzór powinien zostać gdzieś opublikowany…

  2. Grudzień 10th, 2012 at 19:09 | #2

    bardzo dziękujemy za miłe słowa! przekażę p. doktorowi – na pewno będzie Mu miło. GRATULUJEMY SUKCESU!

Komentarze są zamknięte