Warsztaty z Chemii w Małej Skali (kurs dla nauczycieli)

Wszystkie szkolenia w roku 2011/2012 znajdują się pod tym adresem – http://e-chemia.nazwa.pl/ssc/?page_id=1276


Szanowni Państwo Nauczyciele Chemii i Przyrody!

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na warsztaty Chemii w Małej Skali, odbywające się na Wydziale Chemii UMK w Toruniu (sala nr 13) ul. Gagarina 7. Terminy zostaną podane we wrześniu 2011.

UWAGA! JEST TO DRUGA CZĘŚĆ WARSZTATÓW (KONTYNUACJA CYKLU „WSTĘP DO CHEMII W MAŁEJ SKALI”)

Temat warsztatów: „W świecie fascynujących eksperymentów chemicznych – wybrane doświadczenia wykonywane w technice chemii w małej skali

Uwaga! Warsztaty związane są z wydaniem zupełnie nowego, jedynego takiego w Polsce poradnika do chemii w małej skali (Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne) – gratis wkładka dla każdego nauczyciela korzystającego z publikacji WSiP.

Podczas spotkania każdy zostanie poinformowany jak otrzymać poradnik.

Podczas spotkania: zupełnie nowe doświadczenia (zgodne z nową podstawą programową, prezenty niespodzianki, rzetelne szkolenie z nowości w technice chemii w małej skali, zaproszenia na darmowe spotkania metodyczne)

Program warsztatów (3-godzinnych):

1) Wstęp do techniki SSC – informacje wstępne oraz praktyczne mające na celu wprowadzenie do stosowanej przez nas techniki (czas około 30 minut)
2) Zajęcia praktyczne – część praktyczna ćwicząca umiejętności kompletowania oraz użytkowania zestawów SSC (czas około 60 minut)
3) Wybrane doświadczenia – praktyczne wykonanie kilkunastu doświadczeń chemicznych w technice Chemii w Małej Skali, na własnoręcznie przygotowanych zestawach (czas około 60 minut)
4) Dyskusja – czyli forum kursantów (czas około 30 minut)
5) NIESPODZIANKI DLA KAŻDEGO NAUCZYCIELA

KOSZT UCZESTNICTWA – 30ZŁ (płatne przed warsztatami)

Kurs kończy się wydaniem zaświadczenia „umiejętności eksperymentowania w technice Chemii w Małej Skali”

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na kurs w wyznaczonych terminach należy wysłać e-mail pod adres: e-chemia@umk.pl wyrażający chęć uczestnictwa. W liście należy wpisać: IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA, ADRES SZKOŁY, NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO, DZIEŃ I GODZINĘ WARSZTATÓW

Galeria zdjęć z warsztatów (Toruń) – 2010r.

Galeria zdjęć z warsztatów (Toruń) – 4 kwietnia 2009r.

Galeria zdjęć z warsztatów (Toruń) – 16 maja 2009r.


Komentarze są zamknięte