kliknij powyższy przycisk, żeby przejść do kursu - hasło wysłano SMS i jest w paczce

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zimowym kursie Nauczycieli!

W lutym2022 r. przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy kurs pełen ciekawych eksperymentów!

Zimowa Szkoła Eksperymentu
eksperyment w kształceniu przyrodniczym każdego etapu

17-19 lutego 2022 ONLINE (16:00 – 19:30/20:00)
nauczyciele chemii, biologii i przyrody

 

Pytania?

Wszystkim sprawami organizacyjnymi zajmują się Łukasz Sporny i Piotr Wróblewski z ramienia Centrum Chemii w Małej Skali kontakt@centrumchemii.torun.pl, tel. 793-597-492.

Prowadzący i tematy zajęć

Forma kursu

Całość to spotkania online, podczas których z włączonymi kamerami bierzemy udział „na żywo” wykonując doświadczenia, wspólnie z innymi uczestnikami i prowadzącymi (w czasie rzeczywistym, wspólnym frontem).

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli chemii, biologii i przyrody, uczących na różnych poziomach edukacyjnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę praktyczną i uzyskać większą efektywność nauczania.

Doświadczenie wielu edycji pokazało, że przygotowane pomysły znajdują znakomite zastosowanie podczas lekcji i zajęć kółek zarówno w szkole ponadpodstawowej i szkole podstawowej. Z ankiet ewaluacyjnych wynikała również konieczność działania interdyscyplinarnego (stąd zapraszamy przyrodników).

Stały koszt dla wszystkich! Wprowadziliśmy jednakową, stałą kwotę 400 zł dla indywidualnego uczestnika (przy zapisach do 4 lutego włącznie) oraz 450 zł przy zapisach od 5 lutego do 10 lutego (dwa progi wstawiliśmy ze względu na galopującą inflację – nic nie wiadomo jakie będą ceny w lutym!!!). Posiadamy statut jednostki oraz wszystkie uprawnienia do wystawiania faktur, rozliczanych czy to przez osoby indywidualne czy przez płatnika (szkołę, gminę itp.). Kliknij aby otworzyć statut.

statut Centrum

Gdyby zdarzyło się, że z przyczyn losowych musicie Państwo zrezygnować – pełen zwrot kosztów jest do 10 lutego. Od 11 lutego w przypadku rezygnacji zwracamy połowę kwoty. 

Najczęściej zadawane pytania:

  • Czy spotkania będą nagrywane, bo nie we wszystkim mogę brać udział?

Tak, każdy dzień nagramy. Nagrania dostępne są przez rok od wydarzenia.

  • Czy karty pracy będą w formie elektronicznej?

Tak, materiały udostępniamy wyłącznie w formie elektronicznej. Będą one do pobrania na stronie kursu. Tak samo certyfikat – on również będzie elektroniczny. Wszystkie dokumenty będzie można przez rok pobrać.

  • Kiedy będą wysyłane paczki?

W tym tygodniu kiedy jest szkolenie. Wysyłkę zaczniemy od poniedziałku.

  • W domu będę dopiero od środy, w czwartek już kurs – jaki mam podać adres wysyłki?

Ponieważ firmy kurierskiej nie interesuje czy macie Państwo ferie czy nie (i słusznie, to nie ich sprawa ;) ) w awaryjnych sytuacjach prosimy podawać taki adres wysyłki, pod którymś ktoś odbierze paczkę. Może na sąsiada? Może na mamę? A może na szkołę i podjedziecie odebrać sobie. Pamiętajcie Państwo, żeby nie zrobić przy tym za dużo zamieszania, bo później ona wróci do nas – my będziemy znowu wysyłać i dojdzie do Was dopiero po kursie – szkoda zwłoki!!! :)

  • Mam wyjątkową sytuację, dziwne pytanie – co robić, jak żyć?

Zapraszam, lubię pogadać – 793597492, kontakt@centrumchemii.torun.pl