strefa nauczyciela

wybierz interesującą Cię formę

szkolenia stacjonarne

Tematyki szkoleń i warsztatów stacjonarnych adresowanych do Nauczycieli przedmiotów przyrodniczych z całego kraju.

szkolenia on-line

Jeśli masz daleko do miejsc, w których odbywają się spotkania stacjonarne, zapoznaj się z ofertą szkoleń i kursów online.

letni kurs

W tej sekcji znajdują się informacje o organizowanym corocznie letnim, wakacyjnym kursie aktywnych nauczycieli.

zimowy kurs

W tej sekcji znajdują się informacje o organizowanym zimowym kursie nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

Akademia Przyrodnika

Wspólnie z Panem Belfrem (Dawidem Łasińskim) współtworzymy przestrzeń edukacyjną dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych każdego etapu!

IBSE POLSKA

Strefa nauczania metodą IBSE (Inquiry Based Science Education). Nowa jakość w edukacji przyrodniczej na wyciągnięcie ręki!

chemia MAC

Nasz wspólny cykl do szkoły podstawowej – chemia MAC. Zapoznaj się z kompleksową ofertą wydawnictwa MAC i stroną autorów Petardy w SP.

sklep ALCHEMIK

Sklep internetowy pomagający wyposażyć szkolne pracownie przyrodnicze ze szczególnym naciskiem na technikę chemii w małej skali.

grupa na facebooku

Grupa „Nauczyciele CHEMII” to nasza wspólna przestrzeń w internecie pełna inspiracji, gotowych rozwiązań i wsparcia innych dydaktyków.

e-fektowna chemia

Vortal z analizą kationów i anionów oraz propozycjami ciekawych doświadczeń chemicznych. Strona stanowi bogate źródło zdjęć „krok po kroku”.

wydawnictwo ALCHEMIK

Księgarnia przyrodniczych publikacji przy których mieliśmy swój udział. Znajdziecie Państwo elementy serii chemia MAC oraz książki wydawnictwa Alchemik.