Letni kurs "stacjonarny" 2022

kliknij powyższy przycisk, żeby dostać się do materiałów (hasło w SMSie)

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w letnim, stacjonarnym kursie Nauczycieli!

W wakacje 2022 r. jedną z opcji jest uczestnictwo w stacjonarnym, obywającym się w Toruniu, wyjątkowym kursie pełnym ciekawych doświadczeń!

Przyroda nie z tej ZIEMI
doświadczenia w kształceniu przyrodniczym każdego etapu
nauczyciele chemii, przyrody, biologii i przedmiotów przyrodniczych

Pytania?

Wszystkim sprawami organizacyjnymi zajmują się Dominika Strutyńska, Łukasz Sporny i Piotr Wróblewski z ramienia Centrum Chemii w Małej Skali (kontakt@centrumchemii.torun.pl), tel. 793-597-492.

Termin

3-6 lipca 2022 r. – zajęcia odbywają się od 4 do 6 lipca, natomiast Osoby korzystające z noclegu zapraszamy już od 3 lipca – doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00.

Prelegenci i zagadnienia poruszane podczas kursu

 i kto wie… co jeszcze :)

Kurs kierowany jest do wszystkich zainteresowanych nauczycieli chemii, biologii i przedmiotów przyrodniczych, uczących na różnych etapach edukacyjnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę praktyczną i uzyskać większą efektywność nauczania. Materiały kursowe przeznaczone są wyłącznie dla Uczestników i mogą być wykorzystane tylko w pracy z uczniem. 

Doświadczenie wielu edycji pokazało, że przygotowane pomysły znajdują zastosowanie podczas lekcji i zajęć kółek zarówno w szkole średniej (ponadpodstawowej) oraz szkole podstawowej. Z ankiet ewaluacyjnych wynikała również konieczność działania interdyscyplinarnego (stąd zapraszamy przyrodników).

Koszt uczestnictwa

W tym roku postanowiliśmy przygotować dwie opcje uczestnictwa – pakiet niebieski (bez noclegów i śniadań) i pakiet pomarańczowy (z noclegami w hotelu i śniadaniami).

W zależności od wyboru, proponujemy:

  • pakiet niebieski – zawiera wszystko to co w planie (rozpisce) – nie zawiera noclegów w hotelu oraz nie zawiera śniadań,
  • pakiet pomarańczowy – zawiera wszystko to co w planie (rozpisce) oraz noclegi w czterogwiazdkowym hotelu plus śniadania w hotelu.

wszystkie podane kwoty to tzw. „kwoty do zapłaty – czyli końcowe” – niezależnie od VATowania.

Gdyby zdarzyło się, że z przyczyn losowych musicie Państwo zrezygnować – pełen zwrot kosztów jest do 10 czerwca. Od 11 czerwca w przypadku rezygnacji zwracamy tylko połowę kwoty. 

Proponowany plan kursu

/w planie może zmienić się kolejność – na pewno nie zmieni się godzina rozpoczęcia i godzina zakończenia kursu/

Posiadamy statut jednostki oraz wszystkie uprawnienia do wystawiania faktur, rozliczanych czy to przez osoby indywidualne czy przez płatnika (szkołę, gminę itp.). Kliknij aby otworzyć statut

statut Centrum

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy po zakończonym kursie będzie dostęp online do materiałów?

Tak, przez rok od kursu.

  • Czy mogę skorzystać z parkingu (miejsce dla samochodu)?

Tak, prosimy o skorzystanie z parkingu hotelowego – dla naszych Gości hotel zaproponował bardzo atrakcyjną kwotę za dobę – 30 zł za jedną dobę za jeden samochód.

  • Często zapominam o ważnych rzeczach, czy będziecie nas pilnować?

Tak, wysyłamy przed kursem maile i smsy – stale przypominamy, dodatkowo do końca czerwca wyślemy wszystkim informator – plik z ostatecznym planem i użytecznymi informacjami przez rozpoczęciem kursu.

  • Mam wyjątkową sytuację, dziwne pytanie – co robić, jak żyć?

Zapraszamy, pomożemy – 793597492, kontakt@centrumchemii.torun.pl