Przedsięwzięcie MEN "Podróże z klasą" do 15 grudnia 2024 r.

Centrum Chemii w Małej Skali wychodząc naprzeciw ofercie MEN przygotowało kompleksową pomoc dla Nauczycieli, którzy chcą zorganizować „wycieczkę naukową” do Torunia. Poniżej znajduje się nasza propozycja i pakiet podpowiedzi.

Nagranie wideo – godzina o przedsięwzięciu MEN

Prezentacja w kilkunastu slajdach

1. Zarezerwuj u nas zajęcia

Wybierz interesujące Cię zajęcia w Centrum Chemii w Małej Skali (kliknij na poniższe ikony, żeby poznać ceny, rodzaje zajęć lub przenieść się do systemu rezerwacji online – uwaga, rezerwacje startują na początku września).

Pamiętaj, że minimalna liczba uczestników u nas to 15 osób. Podczas rezerwacji nie musisz nigdzie zaznaczać, że całość realizowana jest z przedsięwzięcia „Podróże z klasą” – w Toruniu otrzymasz fakturę/rachunek na przywiezione dane.

2. Skorzystaj z poniższych podpowiedzi "gdzie spać, jeść i z czego dodatkowo skorzystać w Toruniu" - zarezerwuj sama/sam!

Nie trać czasu na szukanie – skorzystaj z naszych podpowiedzi. Wypisaliśmy wyłącznie sprawdzone miejsca, które zmieszczą się cenowo w założeniach przedsięwzięcia. Pamiętaj, że wszystko wymaga rezerwacji – trzeba tam napisać lub zadzwonić.

a) Baza noclegowa

klikając na poszczególne nazwy zostanie otwarta strona miejsca noclegowego

b) Wyżywienie

c) Punkty dodatkowe

Muzea

Teatry

Centrum Nauki

klikając na poszczególne nazwy zostanie otwarta strona muzeum/teatru/centrum

Ważne linki i "dobre rady"

Szybki kontakt z nami

telefon

793597492

messenger

Centrum Chemii

WhatsApp

793597492

e-mail

kontakt