labprzycisknapis

Szanowni Państwo! Poniżej znajduje się instrukcja „krok po kroku” co należy zrobić, żeby wziąć udział w certyfikowanym szkoleniu na platformie LabXchange.

Krótki opis: Szkolenie typu MOOC (Masowy otwarty kurs online) prowadzone jest przez Ambasadorki i Ekspertów metody IBSE projektu Amgen Teach. Całość jest darmowa, dotyczy zasobów pracy przygotowanej przez Ekspertów roku 2020/2021. Tematem przewodnim są zagadnienia „ECO FRIENDLY”. Kurs przeprowadzany jest w języku polskim. Składa się z modułów (6 głównych modułów + moduł rozpoczynający i kończący). Jeśli chcesz poznać bliżej flipbooka Ekspertów – kliknij ten napis. Każdy moduł będzie trwał trzy dni – dobraliśmy tak ilość treści, żeby nie robić Państwu pod górkę w czasie powrotu do stacjonarnego nauczania. Całość ma być przyjemną lekcją, pełną inspiracji i przeżyciem pierwszego polskiego szkolenia typu MOOC z metody IBSE projektu Amgen Teach. Poniżej będziemy sukcesywnie wstawiać instrukcje, filmy pomagające w czynnościach technicznych i istotne rady.

artandscienceharv


Zapisz się na szkolenie i odbierz certyfikat!

Pierwszy i najważniejszy krok to zgłoszenie się na szkolenie (celem uzyskania certyfikatu po jego zakończeniu).

Nauczyciele z Warszawy – zapisują się pod DWOMA LINKAMI:

Nauczyciele SPOZA Warszawy – zapisują się tylko pod JEDNYM LINKIEM:

Uwaga – po wypełnieniu formularza nie przychodzi potwierdzenie na maila. Pojawienie się napisu „Twoja odpowiedź została zapisana.” proszę traktować jako zakwalifikowanie się na kurs. Wszystkie szczegóły będą pojawiały się tutaj – na stronie, na której właśnie jesteś.


Problem? Pytania?

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania – uruchomiliśmy specjalnego maila kontaktowego. Jego adres to ibsepolska@gmail.com – jesteśmy cały czas do dyspozycji.

Uwaga! Od poniedziałku 17 maja platforma jest przetłumaczona na język polski! Życzymy przyjemnego korzystania!


Harmonogram dodawania modułów (wraz z tematyką) – uwaga on jest interaktywny!!!


Kliknij ten napis żeby założyć swoje konto na labXchangeelement nieobowiązkowy ale zalecany (dzięki niemu można dyskutować na forum oraz przypisywać sobie różne zasoby platformy i naszego kursu).


Przejdź do forum dyskusyjnego – porozmawiaj z nami!

forumkursulabex


Filmy pomocnicze – zanim zaczniesz korzystać ze szkolenia.

  • Jak korzystać z kursu IBSE MOOC na LabXchange?

  • Jak założyć konto na LabXchange i po co?

  • Jak włączyć polskie tłumaczenie w Google Chrome?

  • Jak dyskutować na forum platformy LabXchange?


Zespół Autorski

esspmale2021

stopkaamgen2021