Jeśli masz 3 godziny i próbujesz połączyć zwiedzanie Torunia z wizytą w Centrum Chemii w Małej Skali to trafiłeś dobrze! Zapraszamy do zapoznania się z dwiema propozycjami:

Jak się do tego zabrać? Jak zarezerwować zajęcia?

  1. Zastanów się jakie zajęcia trwające 1,5 godziny wybrać. Masz do wyboru: warsztaty chemiczne, zajęcia wyrobu świec lub mydeł oraz kuchnię moleCOOLarną (należy wybrać jedne).
  2. Następnie połącz zajęcia w Centrum Chemii w Małej Skali ze zwiedzaniem Starego Miasta w Toruniu lub z grą miejską odbywającą się również na Starym Mieście.

Zwiedzanie Torunia

Mówi się, że Stare Miasto w Toruniu jest "małym Krakowem Polski północnej" - to całkowita prawda. Być w Toruniu i nie zanurzyć się w jego urokach to grzech! Zapraszamy do ekspresowego zwiedzenia Starego Miasta z licencjonowanym przewodnikiem.

Gra miejska

Kompetencje kluczowe to połączenie wiedzy i umiejętności - taka właśnie jest gra miejska. Jeśli nie jesteście zainteresowani poznawaniem historii, tylko samodzielnym odkrywaniem, wykonywaniem zadań, łączeniem logicznego myślenia z rozwiązywaniem problemów to dobrze trafiliście. Biorąc udział w grze miejskiej poznajemy Toruń, jego niespodzianki, architekturę i historię.