Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zimowym kursie Nauczycieli!

W lutym 2024 r. przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy kurs pełen ciekawych eksperymentów!

Zimowa Szkoła Eksperymentu 4
eksperyment w kształceniu przyrodniczym każdego etapu

9-10-11 lutego 2024 ONLINE (16:00 – ok. 19:30)
nauczyciele przedmiotów przyrodniczych

Zapisy

Wideo zapowiedź zimowego kursu

Więcej informacji o kursie

Pytania?

Wszystkim sprawami organizacyjnymi zajmują się Łukasz Sporny i Piotr Wróblewski z ramienia Centrum Chemii w Małej Skali kontakt@centrumchemii.torun.pl, tel. 793-597-492.

Prowadzący i tematy zajęć

Forma kursu

Całość to spotkania online, podczas których z włączonymi kamerami bierzemy udział „na żywo” wykonując doświadczenia, wspólnie z innymi uczestnikami i prowadzącymi (w czasie rzeczywistym, wspólnym frontem). Wszystkim uczestnikom wysyłamy wielką paczkę z potrzebnym sprzętem i substancjami! Zostaje ona waszą właśnością.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, uczących na różnych etapach edukacyjnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę praktyczną i uzyskać większą efektywność nauczania.

Doświadczenie wielu edycji pokazało, że przygotowane pomysły znajdują znakomite zastosowanie podczas lekcji i zajęć kółek zarówno w szkole ponadpodstawowej i szkole podstawowej. Z ankiet ewaluacyjnych wynikała również konieczność działania interdyscyplinarnego (stąd zapraszamy przyrodników).

Koszt uczestnictwa

Stały koszt dla wszystkich! Wprowadziliśmy jednakową, stałą kwotę 500 zł dla indywidualnego uczestnika (przy zapisach do 31 grudnia 2023 r. włącznie) oraz 600 zł przy zapisach od 1 stycznia do 19 stycznia 2024 r. (dwa progi wstawiliśmy ze względu na galopującą inflację – nic nie wiadomo jakie będą ceny w lutym!!!). 

Statut i nasze uprawnienia

Posiadamy statut jednostki oraz wszystkie uprawnienia do wystawiania faktur, rozliczanych czy to przez osoby indywidualne czy przez płatnika (szkołę, gminę itp.). Kliknij poniżej aby otworzyć statut.

Powyżej znajdują się wszystkie dokumenty uprawniające nas do prowadzenia zajęć. Jeśli macie Państwo wątpliwość czy szkoła jest w stanie pokryć udział w szkoleniu – prosimy o przekazanie do nich dostępu Osobom decyzyjnym.

Gdyby zdarzyło się, że z przyczyn losowych musicie Państwo zrezygnować – pełen zwrot kosztów jest do 19 stycznia 2024. Od 20 stycznia w przypadku rezygnacji zwracamy połowę kwoty. 

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy można otrzymać fakturę wystawioną jeszcze w roku 2023?

Tak, w formularzu zapisów jest miejsce do zaznaczenia „potrzebuję faktury z rokiem 2023”

  • Czy spotkania będą nagrywane, bo nie we wszystkim mogę brać udział?

Tak, każdy dzień nagramy. Nagrania dostępne są przez rok od wydarzenia.

  • Czy karty pracy będą w formie elektronicznej?

Tak, materiały udostępniamy wyłącznie w formie elektronicznej. Będą one do pobrania na stronie kursu. Tak samo certyfikat – on również będzie elektroniczny. Wszystkie dokumenty będzie można przez rok pobrać.

  • Kiedy będą wysyłane paczki?

W tym tygodniu kiedy jest szkolenie. Wysyłkę zaczniemy od wtorku.

  • W domu będę dopiero od środy, w piątek już kurs – jaki mam podać adres wysyłki?

Ponieważ firmy kurierskiej nie interesuje czy macie Państwo ferie czy nie (i słusznie, to nie ich sprawa ;) ) w awaryjnych sytuacjach prosimy podawać taki adres wysyłki, pod którymś ktoś odbierze paczkę. Może na sąsiada? Może na mamę? A może na szkołę i podjedziecie odebrać sobie. Pamiętajcie Państwo, żeby nie zrobić przy tym za dużo zamieszania, bo później ona wróci do nas – my będziemy znowu wysyłać i dojdzie do Was dopiero po kursie – szkoda zwłoki!!! :)

  • Mam wyjątkową sytuację, dziwne pytanie – co robić, jak żyć?

Zapraszam, lubię pogadać – 793597492, kontakt@centrumchemii.torun.pl