Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zimowym szkoleniu Nauczycieli!

W lutym 2024 r. przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe szkolenie pełne ciekawych eksperymentów!

Zimowa Szkoła Eksperymentu 4
eksperyment w kształceniu przyrodniczym każdego etapu

9-10-11 lutego 2024 ONLINE (16:00 – ok. 19:30)
nauczyciele przedmiotów przyrodniczych

Wejdź do strefy uczestnika

Kliknij powyższą grafikę, żeby dołączyć do strefy uczestnika. Hasła dostępowe wysłaliśmy Państwu w tygodniu szkolenia mailem i SMSem.

Więcej informacji o szkoleniu

Pytania?

Wszystkim sprawami organizacyjnymi zajmują się Łukasz Sporny i Piotr Wróblewski z ramienia Centrum Chemii w Małej Skali kontakt@centrumchemii.torun.pl, tel. 793-597-492.

Prowadzący i tematy zajęć

Jednego wieczoru wspólne ćwiczenia fizyczne z DOFIZJO, natomiast kolejnego eksperymentowanie z Łukaszem Surmą!!!

Forma szkolenia

Całość to spotkania online, podczas których z włączonymi kamerami bierzemy udział „na żywo” wykonując doświadczenia, wspólnie z innymi uczestnikami i prowadzącymi (w czasie rzeczywistym, wspólnym frontem). Wszystkim uczestnikom wysyłamy wielką paczkę z potrzebnym sprzętem i substancjami! Zostaje ona waszą własnością.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, uczących na różnych etapach edukacyjnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę praktyczną i uzyskać większą efektywność nauczania.

Doświadczenie wielu edycji pokazało, że przygotowane pomysły znajdują zastosowanie podczas lekcji i zajęć kółek zarówno w szkole ponadpodstawowej i podstawowej. Z ankiet ewaluacyjnych wynikała również konieczność działania interdyscyplinarnego (stąd zapraszamy przyrodników).

Koszt uczestnictwa

Stały koszt dla wszystkich! Wprowadziliśmy jednakową, stałą kwotę końcową 500 zł dla indywidualnego uczestnika (przy zapisach do 31 grudnia 2023 r. włącznie) oraz 600 zł przy zapisach od 1 stycznia do 19 stycznia 2024 r. (dwa progi wstawiliśmy ze względu na galopującą inflację – nic nie wiadomo jakie będą ceny w lutym!!!). 

Statut i nasze uprawnienia

Posiadamy statut jednostki oraz wszystkie uprawnienia do wystawiania faktur, rozliczanych czy to przez osoby indywidualne czy przez płatnika (szkołę, gminę itp.). Kliknij poniżej aby otworzyć statut.

Powyżej znajdują się wszystkie dokumenty uprawniające nas do prowadzenia zajęć. Jeśli macie Państwo wątpliwość czy szkoła jest w stanie pokryć udział w szkoleniu – prosimy o przekazanie do nich dostępu Osobom decyzyjnym.

Gdyby zdarzyło się, że z przyczyn losowych musicie Państwo zrezygnować – pełen zwrot kosztów jest do 19 stycznia 2024. Od 20 stycznia w przypadku rezygnacji zwracamy połowę kwoty. 

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy można otrzymać fakturę wystawioną jeszcze w roku 2023?

Tak, w formularzu zapisów jest miejsce do zaznaczenia „potrzebuję faktury z rokiem 2023”

 • Czy spotkania będą nagrywane, bo nie we wszystkim mogę brać udział?

Tak, każdy dzień nagramy. Nagrania dostępne są przez rok od wydarzenia.

 • Czy karty pracy będą w formie elektronicznej?

Tak, materiały udostępniamy wyłącznie w formie elektronicznej. Będą one do pobrania na stronie kursu. Tak samo certyfikat – on również będzie elektroniczny. Wszystkie dokumenty będzie można przez rok pobrać.

 • Kiedy będą wysyłane paczki?

W tym tygodniu kiedy jest szkolenie. Wysyłkę zaczniemy od wtorku.

 • W domu będę dopiero od środy, w piątek już kurs – jaki mam podać adres wysyłki?

Ponieważ firmy kurierskiej nie interesuje czy macie Państwo ferie czy nie (i słusznie, to nie ich sprawa ;) ) w awaryjnych sytuacjach prosimy podawać taki adres wysyłki, pod którymś ktoś odbierze paczkę. Może na sąsiada? Może na mamę? A może na szkołę i podjedziecie odebrać sobie. Pamiętajcie Państwo, żeby nie zrobić przy tym za dużo zamieszania, bo później ona wróci do nas – my będziemy znowu wysyłać i dojdzie do Was dopiero po kursie – szkoda zwłoki!!! :)

 • Jakim kurierem będzie wysyłana paczka?

Wszystkie przesyłki nadajemy kurierem inPost.

 • Czy paczkę będzie można przekierować na paczkomat lub do punktu odbioru inPost?

Tak, w momencie nadania otrzymacie Państwo od inPosta smsa i/lub maila. Będzie można ją przekierować na paczkomat lub do punktu odbioru. Uwaga, to Państwo musicie kliknąć a nie my.

 • Zapłaciłam za szkolenie, wybrałam fakturę na siebie, gdzie znajdę wystawioną fakturę?

Faktura za osoby indywidualne jest wyłącznie na mailu – albo wysłaliśmy ją w grudniu (jeśli płaciliście w grudniu) albo wyślemy ją w styczniu pod koniec miesiąca.

 • Wybrałam fakturę na szkołę/instytucję, gdzie znajdę fakturę?

Faktura na szkoły/instytucje będzie NAKLEJONA NA PACZKĘ, pod etykietą kurierską. Prosimy przekazać ją do księgowości, ma ona odroczony termin płatności.

 • Kiedy ruszy strona kursu?

Strona wystartuje 6 lutego – hasło dostępowe wyślemy smsem i mailem. Wszyscy, którzy biorą udział pierwszy raz w szkoleniu prosimy żeby się nie bały technologii, całość zostanie przygotowana ze wszelkimi instrukcjami tzw. krok po kroku.

 • Na jakiej platformie będą odbywały się spotkania na żywo od 16:00?

Całość odbędzie się na platformie Google Meet. Nie trzeba zakładać żadnego konta. Będzie można dołączać z komputera (polecamy tę metodę, bo nic nie trzeba instalować i nie trzeba zakładać żadnych kont). Można również dołączać z telefonu komórkowego lub urządzenia typu tablet – tam trzeba będzie zainstalować aplikację Google Meet. Jeśli macie Państwo iPhone też to przewidzieliśmy – cała instrukcja będzie na stronie szkolenia.

 • Mam wyjątkową sytuację, dziwne pytanie – co robić, jak żyć?

Zapraszam, lubię pogadać – 793597492, kontakt@centrumchemii.torun.pl